Дніпропетровщина посіла перше загальнокомандне місце на Кубку України серед кадетів з боротьби самбо

8 квіт. 2015
На Кубку України серед кадетів з боротьби самбо спортсмени Дніпропетровської області завоювали чотири І місця, п’ять – ІІ місць та сім – ІІІ місць. Про це повідомили у департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської ОДА.

Кубок України серед кадетів з боротьби самбо проходив у м. Одеса. У змаганнях взяли участь 232 спортсмена з понад 18 регіонів. Збірну команду Дніпропетровщини представляли 16 спортсменів.
На ІІ місці на змаганнях опинилася Одеська область, на ІІІ – Харківська область.
Нагадаємо, що для забезпечення підготовки спортсменів з боротьби самбо в області працює 22 тренера, які тренують 1069 спортсменів, з них: 102 – в вищих навчальних закладах, 317 – в ДЮСШ, 650 – в спортивних клубах.