Новини спорту.

15 квіт. 2015
Команда Дніпропетровщини посіла перше місце на Чемпіонаті України з рукопашного бою. Спортсмени з Дніпропетровщини стали срібними призерами Кубку України зі стрибків у воду

Команда Дніпропетровщини посіла перше місце на Чемпіонаті України з рукопашного бою

В особистому заліку спортсмени з Дніпропетровської області завоювали 7 перших місць, 6 других місць та 6 третіх місць. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації.
   Чемпіонат України з рукопашного бою серед чоловіків та жінок відбувся у спортивному комплексі «Динамо» м. Житомир. Він проходив за розділами дозований контакт, легкий контакт, демонстрація техніки. Змагання зібрали 200 учасників з різних областей України. Спортсмени Дніпропетровщини здобули перше командне місце.

демонстрація техніки-3місце;
демонстрація техніки зі зброєю – 1 місце.
17
Горохов Віктор Миколайович 82
ДЮСШ “Чемпіон”демонстрація техніки-3місце;

демонстрація техніки зі зброєю – 3 місце.

18
Дубривний Андрій Валерійович
63
ДЮСШ “Чемпіон”демонстрація техніки-1місце;

демонстрація техніки зі зброєю – 2 місце.

легкий контакт -1 місце;

Нагадаємо, що рукопашним боєм в області займається 4110 спортсменів (69 – в вищих навчальних закладах; 184 – в ДЮСШ; 3857 – в спортивних клубах), яких тренують 22 тренера.

Спортсмени з Дніпропетровщини стали срібними призерами Кубку України зі стрибків у воду

Сергій Галіченко та Антон Енгель вибороли срібло з дисципліни вишка синхронна. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації.
   Кубок України серед дорослих зі стрибків у воду проходив у м. Київ. У змаганнях взяли участь 30 спортсменів з 8 областей країни. Дніпропетровську область представляли 4 спортсмени.
Нагадаємо, що 186 спортсменів зі стрибків у воду області тренують 14 тренерів. 3 спортсменів займаються у вищих навчальних закладах, 182 – в ДЮСШ, 1 – в Дніпропетровському вищому училищі фізичної культури.