20 квіт. 2015
Спортсмени з Васильківського району стали кращими греко-римькими борцями області.

Спортсмени з Васильківського району стали кращими

греко-римькими борцями області

Друге місце на Чемпіонаті Дніпропетровської області з греко-римської боротьби виборов Верхньодніпровський район, на третьому місці – Новомосковський район.
Чемпіонат Дніпропетровської області з греко-римської боротьби серед юнаків 2002 року народження і молодших відбувся в селищі Знаменівка (Новомосковський район). Понад 130 учасників з 8 міст та районів області виборювали звання найкращих в 11 вагових категоріях.
Найбільш вдалим були виступи Аркадія Бахматюка (вагова категорія 26 кг), Романа Красощока (29 кг) та Олексія Лобка (38 кг). Усі вони, як і ще 4 переможці, є представниками ДЮСШ Васильківського району. По дві перемоги вибороли учні ДЮСШ Кривого Рогу та Новомосковського району.

Дніпропетровський спортсмен став чемпіоном Європи

з важкої атлетики.

Вперше за понад 20 років дніпропетровський спортсмен став чемпіоном Європи з важкої атлетики. Олег Прошак здобув золото у найважчій категорії – понад 105 кг. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації.
   Чемпіонат Європи з важкої атлетики проходив у Грузії. Важкоатлет з Дніпропетровська заробив "малу" бронзу у ривку з результатом 200 кг, "мале" золото у поштовху, здолавши 235 кг, та отримав золоту медаль в сумі з результатом у 435 кг.
На другому місці розмістився спортсмен із Грузії Іраклій Турманідзе та на третьому - представник Росії Чингіз Могушков.
Нагадаємо, що востаннє золото на чемпіонаті Європи спортсмени області завойовували в 1994 році, тоді у ваговій категорії 82 кг його здобув Вадим Бажан.
Загалом важкою атлетикою в області займається 1829 людей, в тому числі 878 в дитячо-юнацьких спортивних школах. З ними працює 83 фахівця.До складу збірної команди України входить 3 спортсмена.

Спортсмени Дніпропетровщини здобули по 11 золотих, срібних та бронзових медалей на чемпіонаті України з плавання.

У чемпіонаті України з плавання, що проходив у Харкові, взяли участь близько 600 спортсменів. З них 118 представляли Дніпропетровщину. Збірна команда регіону посіла І місце серед молодіжних команд та ІІ місце серед дорослих, поступившись Київській області. Загалом спортсмени області здобули на чемпіонаті по 11 золотих, срібних та бронзових медалей. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації.

У департаменті нагадали, що загалом на Дніпропетровщині плаванням займаються понад 13,5 тис людей, у тому числі майже 4,2 тис – у спортивно-юнацьких спортивних школах. У минулому році 11 спортсменів отримали звання майстрів спорту, 39 – кандидатів в майстри спорту України, 76 – І розряд.