Новини спорту.

4 черв. 2015
Спортсменка з Дніпропетровщини стане учасницею Олімпійських Ігор. Спортсмени Дніпропетровщини здобули призові місця на чемпіонаті Європи з веслування.

Спортсменка з Дніпропетровщини стане учасницею Олімпійських Ігор

Учениця Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності Наталія Кальниш стане учасницею Олімпійських Ігор, які пройдуть у Ріо-де-Жанейро в 2016 році. Право представляти Дніпропетровщину на таких змаганнях спортсменка виборола на Кубку світу з кульової стрільби. Там вона посіла VІ місце, виконуючи вправу МВ-5. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації.
  Кубок світу з кульової стрільби проходив у Мюнхені (Німеччина) з 26 травня по 2 червня. У змаганнях взяли участь понад 450 спортсменів із 40 країн світу. Збірну України представляли 21 спортсмен, троє з них – з Дніпропетровської області.
Довідка:
Для забезпечення підготовки спортсменів з кульової стрільби в області працює 55 тренерів, які навчають майже 3,5 тис. спортсменів.

Спортсмени Дніпропетровщини здобули призові місця на чемпіонаті Європи з веслування

У польському місті Познань завершився чемпіонат Європи з академічного веслування. Дніпропетровську область представляли 17 спортсменів. Двоє з них увійшли в трійку кращих. Про це повідомили в департаменті фізичної культури та спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації.

ІІ місце у класі парної четвірки чемпіонату Європи з веслування здобув спортсмен Дніпропетровщини Іван Довгодько. ІІІ місце у класі парної двійки посів також наш спортсмен Іван Футрік.
Нагадаємо, що на Дніпропетровщині для забезпечення підготовки спортсменів з академічного веслування працює 53 тренери, які тренують 887 спортсменів.