Новини спорту.

18 черв. 2015
Молоді спортсмени Дніпропетровщини вибороли 25 медалей на чемпіонаті України з академічного веслування.

У Дніпропетровську завершився молодіжний чемпіонат України з академічного веслування. За першість у змаганнях боролися 250 спортсменів з 8 областей України. Дніпропетровщину представляли понад 60 веслувальників, які здобули 12 золотих, 12 срібних та одну бронзову нагороду. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації.

Тепер наші молоді спортсмени візьмуть участь у Чемпіонат світу, що пройде 21-27 липня у Болгарії.
Також у департаменті повідомили про завершення особистого чемпіонату України з академічного веслування, що проходив у Дніпропетровську за участі вже дорослих спортсменів. Там дніпропетровські веслувальники здобули 27 золотих, 7 срібних та 22 бронзові медалі. Тепер вони представлятимуть область на Чемпіонаті світу, що з 27 серпня по 3 вересня проходитиме у Франції. Там наші спортсмени виборюватимуть право на участь в Олімпіаді-2016.
На Дніпропетровщині для забезпечення підготовки спортсменів з академічного веслування працює понад 50 тренерів, які тренують 887 спортсменів.

Команда Дніпропетровщини посіла перше місце на чемпіонаті України з легкої атлетики

У Харкові завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. У змаганнях взяли участь 489 спортсменів, понад 40 з них представляли Дніпропетровщину. Збірна нашого регіону посіла перше загальнокомандне місце. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської ОДА.
Призерами та переможцями стали
Чесак Микита - 1 місце в бігу на 400 м з бар'єрами.
Дьяченко Дар'я - 1 місце в потрійному стрибку.
Валітов Руслан - 1 місце в метанні диска.
Гейко Катерина - 1 місце в семиборстві.
Чередниченко Карина - 1 місце в метанні диска.
Суханова Єлизавета - 1 місце в метанні молота.
Шевченко Сергій - 1 місце в бігу на 3000 м з перешкодами.
Давиденко Антон - 2 місце в потрійному стрибку.
Іванова Анастасія - 2 місце в метанні списа.
Литвиненко Костянтин - 2 місце в метанні молота.
Іванов Дмитро - 2 місце в бігу на 400 метрів.
Максименко Юлія - ​​2 місце у стрибках з жердиною.
Гаркуша Дарина - 3 місце в метанні диска.
Підгірна Вікторія - 3 місце у штовханні ядра.
Ставничий Дарина - 3 місце в бігу на 400 метрів.
Зяйко Владислав - 3 місце в бігу на 100 метрів.
Тарасов Євген - 3 місце у стрибках з жердиною.
Естафета юнаків 4 х 100 метрів - 2 місце: Зяйко Владислав, Каряка Владислав, Бутенко Костянтин. Гаваза Костянтин.
Естафета дівчат 4 х 400 метрів - 2 місце: Ставничий Дарина, Гринько Вікторія, Ступина Вікторія, Осокіна Анастасія.
Легкою атлетикою в області займаються 6335 спортсменів, яких тренує понад 280 тренерів.