Школярі Дніпропетровщини – серед кращих автомоделістів України

21 лип. 2015
Збірна школярів Дніпропетровщини виборола ІІ місце на Всеукраїнських змаганнях з автомодельного спорту. В особистій першості представники області здобули чотири призові місця. Юні розробники змагались у п’яти класах радіокерованих моделей позашляховиків. Конкуренцію нашим автомоделістам склали близько півсотні конструкторів з 4 областей України. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

У київському парку «Дружби народів» на спеціально облаштованих трасах відбулися запуски моделей з електричними двигунами Баггі 2WD, 4WD і 10Е, а також моделей-напівкопій ДТМ і ДТМ12. За розміром ці міні-автівки вдесятеро менші за справжні машини.
Протягом двох днів липневих змагань юні конструктори випробовували свої розробки на міцність. У конкурсній програмі були стрибки через трампліни, проходження віражів і відтворення максимальної швидкості на прямих ділянках траси.
За підсумками турніру команда Дніпропетровської області посіла ІІ місце, поступившись перемогою збірній Одещини.
В особистому заліку чемпіонство здобув 9-тикласник з Дніпропетровської спеціалізованої школи №67 Дмитро Толпиго. Хлопець продемонстрував кращий результат у керуванні стандартної моделі Баггі 2WD. Також ще троє школярів стали призерами Всеукраїнської першості.