Дніпропетровські дзюдоїсти - переможці Кубку Європи

28 лип. 2015
Дніпропетровський важкоатлет Сергій Звєрєв виборов золоту медаль на Кубку Європи з дзюдо серед юніорів. Його земляк Олександр Кошляк взяв срібло у ваговій категорії до 73 кг. Про це повідомили в департаменті фізичної культури та спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації.

Олександр Кошляк боровся в перший день змагань. На шляху до фіналу він здобув чотири впевнені перемоги над австрійцем Крістофером Вагнером, турком Муратом Бекташем, казахом Дідаром Хамза та словенцем Мартіном Ходжаком. Здолати нашого спортсмена зміг лише чинний чемпіон України, киянин Артем Хомула. Срібло Кубку Європи - перша нагорода дніпропетровського дзюдоїста з юніорських міжнародних стартів. Раніше кращим результатом Олександра Кошляка була бронза кадетського Кубка Європи U17.
Наступного дня на найвищу сходинку п'єдесталу пошани піднявся Сергій Звєрєв. Він переміг турка Кадіра Бінголі, казаха Еламана Ергаліева, бразильців Жоао Цезаріо Сілву і Хуго Прахедеса.
Ще один дніпропетровець Грачик Авагян у вазі до 81 кг зупинився за крок від бронзи - він п'ятий.
Кубок Європи з дзюдо серед юніорів проходив в чеській Празі. Він об’єднав 386 учасників з 34 країн світу. Збірна України була на цьому турнірі однією з найбільш численних – 24 спортсмени. Вони здобули 9 медалей - 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові.