Новини спорту.

29 лип. 2015
Стрілки Дніпропетровщини - чемпіони Європи. Дніпропетровські параспортсмени кращі у світі плавці.

Стрілки Дніпропетровщини - чемпіони Європи

Спортсмени з Дніпропетровської області зайняли перше і друге місце у європейських командних заліках, показавши, що в спортивній стрільбі їм немає рівних. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім'ї та молоді Дніпропетровської ОДА.
   Два наших земляка взяли призові місця на чемпіонаті Європи з кульової стрільби. Катерина Зеленська посіла перше місце в командному заліку по вправі МП-5 - стрільба по мішені з чорним колом і мішені, що з’являється. Денис Кушніров - друге командне місце у вправі МП-8 - стрільба по п'яти мішенях, що з'являються.
Чемпіонат Європи проходив з 1 по 27 липня в словенському місті Марібор. У змаганнях взяли участь 350 спортсменів з 30 країн. Україну представляли 32 спортсмени, 11 - з Дніпропетровської області.

Дніпропетровські параспортсмени кращі у світі плавці

П’ятеро параспортсменів Дніпропетровщини вибороли 3 золоті, 6 срібних та 4 бронзові нагороди на чемпіонаті світу з плавання. Він проходив у Глазго – одному з найбільших міст Великобританії. За перемогу боролися представники 70 країн світу, повідомляють у департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації.
   Збірна команда України, що складалася з 42 спортсменів, посіла на чемпіонаті друге місце. Плавці з вадами зору та проблемами опорно-рухового апарату вибороли 21 золоту, 27 срібних та 15 бронзових медалей.
Високі особисті результати мають спортсмени з Дніпропетровської області. Так, за комплексне плавання на 200 метрів та 100 метрівку у стилі «батерфляй» Денис Дубров посів перші місця. А подолавши чотири рази по 100 метрів комплексного плавання він отримав третє місце.
Анна Стеценко виборола перше місце за 100 метрівку у вільному плаванні. За комплексне плавання на 200 метрів, вільний стиль на 50 та 400 метрів, а також плавання на спині на 100 метрів спортсменка посіла другі місця.
Антон Коль посів другі місця за плавання у вільному стилі на 50 метрів та 100 метрів на спині.
Дмитро Ванзенко подолав 400 метрів у вільному стилі. За це, а також за комплексне плавання на 200 метрів, він посів треті місця.
Третє місце також посів Максим Ісаєв. Він проплив чотирма різними стилями. Кожен по 100 метрів.
Плавання в області займаються 237 спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору. З ними працюють 14 тренерів.