Новини спорту.

28 серп. 2015
Дніпропетровська спортсменка – третя на чемпіонаті світу з параканое. Три найспортивніших села визначили на Дніпропетровщині.

Дніпропетровська спортсменка – третя на чемпіонаті світу з параканое

Дніпропетровчанка Світлана Купріянова виборола бронзову медаль на чемпіонаті світу з параканое. Завдяки цій перемозі спортсменка отримала шанс представити Україну на Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. Про це повідомили у департаменті фізкультури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської ОДА.
   Високі результати на змаганнях продемонстрували ще три спортсмени з Дніпрпоетровщини. Наталія Лагутенко посіла 4 місце, Зоя Овсій виборола 5 місце, Олександр Гречко – 7-е. Наталія та Олександр також поїдуть на Паралімпійські ігри від України.
Чемпіонат світу з параканое приймав італійський Мілан. Позмагатися за перемогу приїхали 165 спортсменів-інвалідів з 23 країн світу. Збірну команду України представляли 6 учасників, 4 з них відстоювали честь Дніпропетровської області.
На цьому чемпіонаті світу розподіляли ліцензії на участь в Паралімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Три найспортивніших села визначили на Дніпропетровщині

З весни на Дніпропетровщині змагались за звання «Кращого спортивного села». Команди боролися в 5 дисциплінах. Фінал спартакіади, присвяченої 65-й річниці створення Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», визначив трьох призерів. Про це повідомили в департаменті культури і спорту, сім'ї та молоді облдержадміністрації.
   Команди змагались у 5 спортивних дисциплінах, які за умовами спартакіади обирали з 7: волейбол, міні-футбол, перетягування канату, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи та шашки.
«Золото» взяли спортсмени з села Нива Трудова Апостолівського району. Вони зайняли перші місця у всіх змаганнях, окрім міні-футболу. «Срібло» дісталося Катеринівці Покровського району. Вони виявилися найсильнішими у міні-футболі і шахах. «Бронзу» виборола Лозуватка Криворізького району, яка обіграла всіх суперників у волейбол.
Призери візьмуть участь у всеукраїнському етапі спартакіади «Краще спортивне село» в Борисполі.
Всього в змаганнях на Дніпропетровщині взяли участь 74 команди з 15 районів.