Новини спорту.

15 вер. 2015
Дніпропетровські юнаки – переможці чемпіонату України з вітрильного спорту. Визначено володаря обласного суперкубку з футболу. Дніпропетровський важкоатлет – чемпіон України.

Дніпропетровські юнаки – переможці чемпіонату України з вітрильного спорту

Дніпропетровці Єгор Сомарін та Максим Ремез перемогли у чемпіонаті України з вітрильного спорту серед юнаків та дівчат. Юні спортсмени стали першими у класі «Кадет» - змаганнях серед двомісних парусних яхт. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської ОДА.

Дніпропетровські спортсмени в трійці лідерів і у класі «Лазер Радіал» - друге місце на одномісних парусниках здобула Софія Науменко. Ще два «срібла» привезли зі змагань наші земляки Олександр та Владислав Менделенки.

В командному заліку Дніпропетровська область посіла 5 місце, набравши 74 очки.

Чемпіонат України з вітрильного спорту серед юнаків та дівчат приймав Київ. Змагання об’єднали понад 150 спортсменів. Вони приїхали з 10 областей. Дніпропетровщину представляли 11 спортсменів.

Чемпіони України в класі «Кадет» Єгор Сомарін та Максим Ремез

Визначено володаря обласного суперкубку з футболу

Цього року за обласний суперкубок змагалися команда «Колос» Софіївки та «Зоря» з села Почино-Софіївка Магдалинівського району. Свою першість вкотре підтвердили футболісти «Колосу». Вони з рахунком 2:1 здобули перемогу та обласний суперкубок. Про це повідомили в департаменті фізичної культури та спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації.

Змагання за суперкубок проходили в селі Піщанка Новомосковського району. За регламентом у двобій мали вступити двоє переможців попередніх матчів: володар минулорічного розіграшу кубка “Зорі” і цьогорічний переможець турніру за кубок “Колос Придніпров’я”. Та виявилася непередбачувана обставина: обома трофеями нині володіє одна команда – “Колос” з Софіївки.

Було прийнято рішення, що суперником подвійного переможця стане команда “Зоря” з села Почино-Софіївка Магдалинівського району, яка посіла в змаганнях за кубок “Колос Придніпров’я” друге місця.

Двобій за суперкубок був запеклим. Вирішальною стала одна з атак в останній третині другого тайму – Софіївські футболісти повели в рахунку 2:1 і не дозволили супернику його змінити до кінця матчу.

Дніпропетровський важкоатлет – чемпіон України

Дніпропетровський спортсмен Антон Плєсной виборов золоту медаль на чемпіонаті України з важкої атлетики. Наш земляк став найкращим у ваговій категорії до 94 кг. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської ОДА.

Медалі з чемпіонату привезли й інші спортсмени з Дніпропетровщини. У ваговій категорії до 56 кг Дмитро Сухоцький здобув «срібло», Денис Гєрак – «бронзу». Такі результати дозволили збірній нашої області посісти третє загальнокомандне місце.

Чемпіонат України з важкої атлетики проходив в Хмельницькому. За перемогу змагалися понад 200 спортсменів з 22 команд країни. Дніпропетровську область представляли 8 учасників.

На Дніпропетровщині легкою атлетикою займаються понад 1,8 тис. спортсменів, якими опікуються 83 тренери.