12 медалей вибороли дніпропетровські спортсмени на чемпіонаті України з тхеквандо

18 вер. 2015
Три золоті та дев’ять бронзових медалей привезли дніпропетровці з чемпіонату України з тхеквандо ВТФ серед молоді. Такі успіхи подарували спортсменам шанс захищати честь країни на європейському рівні. Про це повідомили в департаменті фізкультури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської ОДА.

У ваговій категорії до 46 кг перемогу здобула дніпропетровська спортсменка Олександра Даньшина. У вазі до 65 кг перше місце виборола Юлія Євка. Ярослав Швець здобув «золото» серед спортсменів до 58 кг.

Треті місця одразу у двох дівчат та семи хлопців з Дніпропетровщини. У ваговій категорії до 73 кг медаль взяла Анастасія Катко, до 57 кг - Яна Петрова. Віталій Нестерук посів третє місце у вазі до 54 кг, Володимир Серединський - до 80 кг, Олексій Бабенко - до 68 кг. Станіслав Родик та Даніл Ісаєв поділили третю сходинку п’єдесталу у ваговій категорії до 74 кг, Іван Грабенко та Вадим Матвеєв - до 87 кг.

Чемпіонат України серед молоді з тхеквондо ВТФ приймав Львів. змагалися 140 спортсменів з 14 областей. Дніпропетровщину представляли 10 спортсменів.

За підсумками Чемпіонату сформують збірну команду України, яка виборюватиме медалі молодіжного Чемпіонату Європи. Він проходитиме з 19 по 22 листопада 2015 в румунському Бухаресті.

Тхеквондо ВТФ в області займаються понад 1,6 тис. спортсменів, якими опікується 39 тренерів.