Дзюдоїсти Дніпропетровщини – призери всеукраїнського чемпіонату

13 жовт. 2015
На Чемпіонаті України з дзюдо серед чоловіків та жінок спортсмени з Дніпропетровщини вибороли 3 «золота», 2 «срібла» і 4 «бронзи». У медальному заліку наша збірна фінішувала на другому місці, пропустивши вперед Київ. Про це повідомили в департаменті фізкультури і спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації.

Чемпіоном України у вазі до 60 кг став Денис Біліченко, до 66 кг - Геворг Хачатрян. Золоту медаль у категорії до 48 кг виборола Олена Нищета. «Срібло» у вазі до 70 кг у Тетяни Савенко, у категорії більше 100 кг – у Артема Блошенко. Із «бронзою» завершили змагання Ганна Шостак, яка боролася зі спортсменами до 52 кг, Марія Меркулова - до 78 кг, Дмитро Радченко - до 73 кг та Ігор Шостак - до 90 кг.

У командному турнірі «стінка на стінку» чоловічі команди з Дніпропетровщини взяли срібло і бронзу.

Чемпіонат України з дзюдо приймав Київ. У ньому взяло участь 270 спортсменів. 40 представляли нашу область.