Дніпропетровські бадмінтоністи присвятили перемогу відомому земляку та ракетобудівнику Олександру Макарову

26 жовт. 2015
Юні прихильники бадмінтону з’їхались до Дніпропетровська. За першість у турнірі пам’яті відомого ракетобудівника Олександра Макарова змагалися близько 150 спортсменів зі всієї країни. Дніпропетровські бадмінтоністи вибороли 12 медалей, повідомляють у департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді ОДА.

Абсолютним чемпіоном турніру став Данило Боснюк. Він завоював три золоті медалі. Одне золото дісталося Івану Дружченку. Два срібла та одну бронзу виборов Олександр Колєснік. Ще срібло отримали Євгенія Паксютова, Анна Андрушко, Влад Степанець, а бронзу – Єлизавета Шаповалова. Вони – вихованці Дніпропетровської дитячо-юнацької спортивної школи з бадмінтону ім. Вавілова. Разом здобули 4 золоті, 6 срібних та 2 бронзові медалі.

Всеукраїнський турнір з бадмінтону присвячений пам'яті Почесного громадянина Дніпропетровська, відомого ракетобудівника Олександра Макарова. Колишній гендиректор «Південмашу» започаткував ці змагання ще в 1968 році. Спочатку вони проходили на місцевому рівні, але з часом набули популярності і отримали статус відкритого Всеукраїнського турніру.

У нинішньому старті взяли участь юнаки та дівчата до 19 років. Це спортсмени з Києва, Дніпропетровська, Харкова, Лисичанська, Миколаєва, Комсомольська, Львова та навіть Молдови.