Боксер з Дніпропетровщини – переможець чемпіонату України

1 груд. 2015
Спортсмен з Дніпропетровщини Тимур Бєляк завоював перше місце на Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків. «Золото» взяв у ваговій категорії до 60 кілограмів. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської ОДА.

Боксер з Дніпропетровщини

переможець чемпіонату України

З чемпіонату спортсмени Дніпропетровщини привезли ще три медалі, всі – бронзові. Третє місце у вазі до 75 кілограмів завоював Владислав Войталюк, до 91 кілограма - Костянтин Пінчук, більше 91-го - Ігор Шевадзуцький.
   Чемпіонат України з боксу серед чоловіків проходив у Вінниці. На змагання з’їхалися 140 спортсменів з 22 областей України, 9 – з Дніпропетровщини.
   Боксом в області займаються майже 3,5 тис. спортсменів, якими опікується понад сто тренерів.

Боксери з Дніпропетровщини завоювали на Чемпіонаті України чотири медалі.