Дніпропетровські спортсмени – кращі в Україні

23 груд. 2015
Спортсмени Дніпропетровщини із золотом та сріблом - підсумок Чемпіонату України. Чемпіонат України з боксу серед юніорів приймала Одеса. Срібний дует: дніпропетровці стали призерами Національного чемпіонату зі стрибків у воду

Спортсмени Дніпропетровщини із золотом та сріблом -

підсумок Чемпіонату України

Дніпропетровські фігуристи Рената Оганесян та Марк Бердей завоювали «золото» в парному катанні на Чемпіонаті України. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації.
  Відзначилася на змаганнях й ще одна мешканка Дніпропетровщини. Анна Хниченкова посіла друге місце в одиночному катанні.
   Чемпіонат України з фігурного катання на ковзанах приймав Київ. За перемогу змагалися понад півсотні спортсменів з 6 областей України. Дніпропетровщину представляли 4 учасники. Троє з них привезли зі змагань медалі.
Фігурним катанням в області займається майже півтисячі людей, якими опікуються 29 тренерів.

Спортсмени з Дніпропетровщини – призери чемпіонату України

Три «золота» та одну «бронзу» привезли спортсмени Дніпропетровщини з всеукраїнської першості. Відзначилися наші хлопці на чемпіонаті України з боксу серед юніорів. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації.
   Перше місце в категорії до 63 кг здобув Шабан Габібулаєв. «Золото» у вазі до 66 кг у Євгена Єнакі, до 80 кг – у Віталія Стальченка. Олександр Чешенко виборов бронзову медаль у ваговій категорії до 70 кг.
   Чемпіонат України з боксу серед юніорів приймала Одеса. За перемогу змагалися 185 спортсменів з 23 областей України. Дніпропетровщину представляли 15 учасників.
   В нашій області боксом займаються майже 3,5 тис. спортсменів, якими опікується понад сто тренерів.

У спортсменів з Дніпропетровщини - три «золота» та одна «бронза»

Срібний дует: дніпропетровці стали призерами

Національного чемпіонату зі стрибків у воду

З 13 по 19 грудня в Києві проходив ІІ етап Національного чемпіонату України зі стрибків у воду. У змаганнях взяли участь 60 спортсменів з восьми областей України. Дніпропетровщину представляли шестеро стрибунів. Команда повернулася додому з медалями. Про це розповіли у департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської ОДА.
   Дніпропетровські стрибуни у воду Микита Шумак та Сергій Галіченко завоювали срібну медаль Національного чемпіонату України, який проходив у Києві. Такий результат хлопці показали за підсумками синхронних стрибків з 10-метрової вежі.
   У дніпропетровської збірної в активі й третє місце. Його також приніс Сергій Галіченко. Бронза у нього – у стрибках з метрового трампліну.
   На Дніпропетровщині професійно займаються стрибками у воду близько 200 спортсменів. Їх готують 14 тренерів.

Микита Шумак та Сергій Галіченко – на старті

Срібна медаль – такий результат хлопців у синхронних стрибках з 10-метрової вежі