Новини спорту.

17 лют. 2016
Дніпропетровщина перемогла на Всеукраїнських змаганнях ветеранів спорту. Легкоатлети Дніпропетровщини привезли з чемпіонату України медалі всіх ґатунків. Дніпропетровські дзюдоїсти – чемпіони України.

Дніпропетровщина перемогла на

Всеукраїнських змаганнях ветеранів спорту

Завершились всеукраїнські змагання ветеранів спорту. Вони тривали декілька місяців та проходили у різних містах. За першість боролися близько 8 тисяч учасників, кращими стали наші земляки. На їх рахунку 551 медаль. Про це під час прес-конференції розповів начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.
  «Змагання ветеранів – це боротьба не професіоналів, а любителів спорту. Кожен змагається у своїй віковій групі. Нормативів немає. Перемогу отримує той, хто демонструє кращий результат», – розповів Олександр Пшеничников.
  Змагання проходили за 22 напрямками – від стрибків до плавання. Усі учасники – спортсмени з досвідом. Наймолодшому – 35 років, найстаршому – 82.
  Команду Дніпропетровщини представляли 560 спортсменів. Їм вдалося вибороти перемогу у 19 напрямках. У скарбниці наших ветеранів 236 золотих, 173 срібні та 142 бронзові нагороди.
 «Всеукраїнські змагання ветеранів спорту проходять кожні два роки. І щоразу Дніпропетровщина отримує перемогу, – зазначив голова Асоціації ветеранів спорту Дніпропетровської області Геннадій Грозицький. – Маємо успіхи й у міжнародних змаганнях та чемпіонатах Європи. У 2015-му ветерани регіону вибороли 92 медалі різного ґатунку».
  Загалом на Дніпропетровщині близько 4 тисяч ветеранів спорту.

Дніпропетровщина перемогла на Всеукраїнських змаганнях ветеранів спорту.

Легкоатлети Дніпропетровщини привезли

з чемпіонату України медалі всіх ґатунків

Дві золотих, шість срібних та одну бронзову медалі привезли спортсмени Дніпропетровщини з чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів. Збірна області посіла третє загальнокомандне місце, трохи поступившись Київщині та Харківщині. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту ОДА.
  «Золото» в стрибках з жердиною виборола мешканка Дніпропетровщини Юлія Максименко. Перше місце в потрійному стрибку здобула її землячка Марія Синєй.
  Друге місце в бігу на 60 метрів з бар'єрами взяла Дарина Шишкіна. «Срібло» у штовханні ядра завоювала Юлія Байрак. Друге місце в бігу на 200 та 400 метрів у Дарини Ставничої, на 800 метрів – у Євгена Кузнєцова, на 60 метрів – у Костянтина Гаваза. Костянтин Бутенко здобув бронзову медаль в бігу на 60 метрів.
  Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів приймали Суми. За перемогу змагалися понад 400 спортсменів з усієї України. Дніпропетровську область представляли 36 учасників.
  Легкою атлетикою в області займається більш ніж 6 тис. спортсменів, з якими працює майже 300 тренерів.

Дніпропетровські дзюдоїсти – чемпіони України

У Львові завершилася національна першість з дзюдо U18. Команда Дніпропетровщини завоювала 11 медалей в особистих змаганнях, а також золото і срібло в командних. Цей чемпіонат був першим етапом відбору для хлопців і дівчат 1999-2001 рр. в збірну України. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту облдержадміністрації.
  У перші два дні на львівських татамі проходив особистий Чемпіонат України U18, в останній день - командний. Збірна команда Дніпропетровської області в результаті здобула 11 медалей в особистих змаганнях: 3 золотих, 5 срібних, 3 бронзових, а також золото і срібло в командних.
  У підсумку, після двох днів особистого турніру збірна дніпропетровських юнаків виграла медальний залік серед 22 команд. В загальному заліку областей наша команда фінішувала на «срібній» сходинці, пропустивши вперед киян.
  Завершили львівський чемпіонат дніпряни сріблом у змаганнях «стінка на стінку» у дівчат і золотом - у юнаків.
  У змаганнях взяли участь 450 молодих спортсменів з усієї України.
  Тепер фіналісти, які потрапили до Збірної України, будуть готуватися до Чемпіонату Європи. Він пройде 1-3 липня у Фінляндії.