Новини спорту.

26 лют. 2016
Команда гімнасток Дніпропетровщини – в трійці кращих на всеукраїнських змаганнях. Юні шашкісти Дніпропетровщини здобули дев’ять медалей на всеукраїнському чемпіонаті.

Команда гімнасток Дніпропетровщини –

в трійці кращих на всеукраїнських змаганнях

Гімнастки Дніпропетровщини – серед кращих в Україні. Такий результат Кубку з художньої гімнастики пам’яті Валентини Зінченко. Збірна області посіла третє місце у групових вправах. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ОДА.
   До команди Дніпропетровщини входили Ірина Шерстюк, Дар’я Сич, Ася Пасинко, Настя Дрига, Вікторія Ільчук.
   На змаганнях відзначилася й мешканка нашої області Олександра Яремчук. Серед молодших спортсменів за програмою кандидатів в майстри спорту України вона взяла третє місце.
   Кубок України з художньої гімнастики пам’яті Валентини Зінченко проходив в Ужгороді. До змагань долучилося 170 спортсменок з 18 команд. Дніпропетровську область представляли 12 учасниць.
   На Дніпропетровщині художньою гімнастикою займаються майже 1,8 тис. спортсменів, якими опікуються 79 тренерів.

До змагань долучилося 170 спортсменок з 18 команд.

Дніпропетровську область представляли 12 учасниць.

Збірна області посіла третє місце у групових вправах.

Юні шашкісти Дніпропетровщини здобули

дев’ять медалей на всеукраїнському чемпіонаті

Дев’ять нагород здобули юні спортсмени Дніпропетровщини на Чемпіонаті України з шашок-100. З них чотири медалі – золоті. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ОДА.
   Перемогу в змаганнях серед дівчат з швидкої та блискавичної гри здобула Віра Попруга. Анастасія Лашкова перша серед юніорок в швидкій грі, Альона Вовк виборола золоту медаль в блискавичній грі. Всі переможниці – мешканки Дніпродзержинська.
   Чемпіонат України з шашок-100 серед юніорів та юнаків приймав Херсон. В змаганнях, які проводились з класичної, швидкої та блискавичної гри, розігрували дванадцять комплектів нагород. До першості долучилося близько 60 учасників з 10 регіонів країни. Дніпропетровську область представляли 10 спортсменів з Дніпропетровська та Дніпродзержинська.
   Шашками в області займається понад 1,5 тис. спортсменів, якими опікуються 43 тренери.

Юні шашкісти Дніпропетровщини здобули дев’ять медалей на всеукраїнському чемпіонаті