Новини спорту.

18 бер. 2016
Квиток на Олімпійські Ігри: на Дніпропетровщині стартував Чемпіонат України з плавання. Тримаємо кулаки: бадмінтоністи Дніпропетровщини переможно стартували на юніорському Чемпіонаті Європи.

Квиток на Олімпійські Ігри:

на Дніпропетровщині стартував Чемпіонат України з плавання

Захопливі старти, хвилини сподівань та незабутні моменти перемоги – така атмосфера панує на Чемпіонаті України з плавання. Його приймає Дніпропетровськ. Сюди з’їхалися найсильніші спортсмени країни. Серед них – плавці віком до 16-ти та 18-ти років. Змагання є кваліфікаційними і дають змогу здобути ліцензії на Олімпійські Ігри-2016. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.
   17 березня в обласному центрі відбулося урочисте відкриття Чемпіонату України з плавання. Цього сезону він є підсумковим: за його результатами визначать, хто представлятиме Україну на міжнародних змаганнях та на Іграх ХХХІ літньої Олімпіади, що пройдуть в Ріо-де-Жанейро.
   «Приємно, що Дніпропетровщина приймає кваліфікаційні змагання. Вони проводяться раз на чотири роки. В області 13 тис. плавців. Їх тренують понад півтори сотні тренерів. Сподіваюся, що кожен учасник продемонструє рівень підготовки. Та переможуть найсильніші. Певен, що у спортсменів Дніпропетровської області є всі шанси поїхати в Ріо-де-Жанейро. Легкої води та швидких секунд!» – побажав на старті спортсменам перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман.
   Перший день змагань видався гарячим. Найсильніші плавці боролися за нагороди у 10 дисциплінах.
   Першим здолав 200-метрову дистанцію батерфляєм дніпропетровець Святослав Герасимчук. На стометрівці брасом другим прийшов плавець з Дніпродзержинська Владислав Дмитрук.
   Серед жінок абсолютну перемогу на дистанції 100 м брасом здобула вихованка обласної школи вищої спортивної майстерності Марія Лівер. А на 50-метровій дистанції вільним стилем дніпропетровцям вдалося взяти відразу дві нагороди: срібло завоювала Надія Коба, бронзу – Ірина Пікінер.
   Марія Лівер – одна з претенденток на Олімпійські Ігри. «Сподіваємося, вона виконає норматив і візьме ліцензію. Очікуємо від неї гарних результатів», – покладає надії генеральний секретар Федерації плавання України Андрій Глазков.

Завдяки таланту та наполегливій праці шість спортсменів національної збірної вже здобули ліцензії. Серед тих, хто готується до подорожі до Бразилії, – і дніпропетровець Андрій Говоров. У грудні минулого року він став Чемпіоном Європи з плавання на короткій воді. Спортсмен фінішував першим на 50 м батерфляєм, випередивши на 20 сотих секунди білоруса. Його час – 22,56 сек.
   Приєднатися до команди вболівальників може кожен бажаючий. Змагання проходять у Палаці водних видів спорту «Метеор» за адресою: Дніпропетровськ, вул. Макарова, 27а. Фінальний заплив – 20 березня о 16.00.
Ознайомитися з результатами першого дня Чемпіонату України можна тут.

17 березня у Дніпропетровську відбулося урочисте відкриття Чемпіонату України з плавання.

На нього з’їхалися найсильніші спортсмени країни.

Серед них – плавці віком до 16-ти та 18-ти років.

У компетентних суддів кожна секунда під контролем.

Змагання є кваліфікаційними. За їх результатами визначать, хто представлятиме Україну на Іграх ХХХІ літньої Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.

Марія Лівер – одна з претенденток на Олімпійські Ігри.

Приєднатися до команди вболівальників може кожен бажаючий. Змагання проходять у Палаці водних видів спорту «Метеор»

Тримаємо кулаки: бадмінтоністи Дніпропетровщини переможно стартували на юніорському Чемпіонаті Європи

У польському Любіні стартував Чемпіонат Європи з бадмінтону серед юніорів. Протягом десяти днів змагатимуться 32 команди континенту. У складі української збірної – дев’ять спортсменів, троє – з Дніпропетровщини. Вболіваємо за Данила Боснюка, Ганну Андрушко та Євгенію Паксютову. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.
   На чемпіонаті Європи з бадмінтону зібрались ті, кому до 17-ти. Дніпропетровщину презентують юніори Данило Боснюк, Ганна Андрушко та Євгенія Паксютова.
   Спортсмени Дніпропетровщини у гарній формі. У січні вони змагалися на Чемпіонаті України, який проходи в Харкові. Повернулися з нагородами. Зокрема, Данило Боснюк здобув абсолютну перемогу в одиночному змаганні та в змішаній парі. Анна Андрушко та Євгенія Паксютова вибороли призову бронзу у парній жіночій грі.
   На Чемпіонаті Європи команди розбиті на підгрупи. Зокрема, українська збірна виступає з командами Норвегії, Чехії, Угорщини та Росії.
   Перший день матчу видався вдалим: українці перемогли бадмінтоністів Норвегії з рахунком 4:1. Сьогодні на них чекає поєдинок з чехами. Головна задача – виграти в підгрупі та потрапити до вісімки найсильніших команд.
   Фаворитом на континентальному турнірі вважається Данія. Взяти командне золото налаштовані також Англія, Франція, Німеччина та Туреччина. Особисті змагання стартують 21 березня.
   Вболівати за українську збірну можна онлайн тут. Результати командних першостей –тут.
   На Дніпропетровщині бадмінтоном займаються 1,5 тис. спортсменів. Їх тренують 54 тренери.

Перший день матчу видався вдалим: українці перемогли бадмінтоністів Норвегії з рахунком 4:1. Сьогодні на них чекає матч з чехами.

На Чемпіонтаті Європи з бадмінтону розіграють комплекти медалей.