Дніпропетровський кікбоксер – кращий в країні

14 квіт. 2016
Завершився юніорський чемпіонат України з кікбоксингу. За першість боролися 1,3 тисячі спортсменів з різних областей. Перемогу здобув дніпропетровець Костянтин Драч, повідомляють в управлінні молоді та спорту облдержадміністрації.

Наш земляк – студент другого курсу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. На змаганнях він здобув дві золоті медалі у ваговій категорії до 75 кг. Одну у розділі К-1, іншу – у лоу-кікі.
    K-1 об’єднує техніки карате, саньда, тайського боксу, кікбоксингу, тхеквондо, традиційного боксу. Лоу-кік – це кругові, бокові та фронтальні удари ногами.
   Загалом на Дніпропетровщині кікбоксингом займаються близько 1,5 тисячі спортсменів, з якими працюють 45 тренерів.