Новини спорту.

22 квіт. 2016
Дніпропетровщина приймає всеукраїнський чемпіонат з гімнастики. Юних призерів всеукраїнського чемпіонату з хокею нагородили у Дніпропетровській ОДА.

Дніпропетровщина приймає

всеукраїнський чемпіонат з гімнастики

Понад 360 спортсменок з різних куточків країни з’їдуться до Дніпропетровська. 23-24 квітня тут проходитиме всеукраїнський чемпіонат з естетичної гімнастики, повідомляють в управлінні молоді та спорту ОДА.
   За першість боротимуться спортсменки від 4 до 16 років. Це 44 команди з Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Запоріжжя, Харкова, Києва, Вінниці, Черкас, Одеси та Сум.
   Змагання проходитимуть у спорткомплексі Національного гірничого університету (пр. Дмитра Яворницького, 19). 23 квітня відбудуться попередні виступи учасників. Кращих визначать наступного дня о 14.00.
   Естетична гімнастика зародилася на Дніпропетровщині у 2014-му. На сьогодні у збірній області понад 100 спортсменок, 50 кандидатів у майстри спорту, більше 25 майстрів спорту України.

Юних призерів всеукраїнського чемпіонату

з хокею нагородили у Дніпропетровській ОДА

Одні з найсильніший хокеїстів країни живуть на Дніпропетровщині. Це довели юнаки з команди «Придніпровськ» на всеукраїнському чемпіонаті. Хлопці завоювали «срібло». Кубок за друге місце та медалі два десятки спортсменів отримали у Дніпропетровській ОДА. Заслужені нагороди вручив перший заступник голови ОДА Олег Кужман.
   «Ми пишаємося здобутками наших юних спортсменів. Хлопці виявили якості справжніх переможців: наполегливість у тренуваннях, силу волі та зібраність – у матчах. Це чудовий фундамент для нових здобутків. Працюйте та вдосконалюйтеся. Є старе висловлювання: в хокей грають справжні чоловіки. Ви – саме такі! Впевнений, що вже скоро ми разом будемо святкувати чергову вашу перемогу», - звернувся до призерів Олег Кужман.
   На шляху до медалей дніпропетровські хокеїсти провели 16 матчів. Грали як на виїзді, так і вдома. Поступилися хлопці лише команді «Донбас». Перемозі завадила велика кількість травмованих гравців.
   «За перше місце ми змагалися з «Донбасом». На виїзді дві гри програли, а вдома стільки ж виграли. Проте одну з перемог здобули за штрафними кидками в додатковий час. Перше місце вибороли суперники, - розповів головний тренер «Придніпровська» Миколай Остяков. – Хотіли і могли взяти перемогу. Але в цьому сезоні жодного матчу не зіграли повним складом. Було багато травм».
   Молоді спортсмени погоджуються з тренером. Кажуть: прагнули першого місця. Та додають: знають свої слабкі місця та наполегливо працюватимуть, щоб позбутися недоліків.
   «Хотіли б посісти перше місце, але трошки не вистачило. У нас є хороші сторони, і є над чим працювати. Потрібно вдосконалити швидкість та точність передач», - розмірковує нападник «Придніпровська» Данило Трахт.
   Чемпіонат України з хокею з шайбою тривав понад півроку. Його організувала Федерація хокею України. До змагань долучилися 13-річні хлопці. За перемогу боролися понад 100 учасників з 5 команд: донецького «Донбасу», білоцерківського «Білого барсу», київських «Крижинки» та «Сокола», дніпропетровського «Придніпровська».

Юних призерів всеукраїнського чемпіонату з хокею нагородили у Дніпропетровській ОДА