Новини спорту.

12 трав. 2016
Легкоатлети Дніпропетровщини завоювали золоті медалі на міжнародних змаганнях. .На шляху до Олімпіади: дніпропетровська веслувальниця допомогла вибороти командну бронзу на Чемпіонаті Європи. .Один з кращих дзюдоїстів Європи – мешканець Дніпропетровщини.

Легкоатлети Дніпропетровщини

завоювали золоті медалі на міжнародних змаганнях

Три золоті медалі взяли спортсмени Дніпропетровщини на міжнародній матчевій зустрічі з легкої атлетики. Перемоги наших спортсменів стали суттєвим внеском в скарбничку збірної України, яка виборола перше загальнокомандне місце. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ОДА.
   Спортсменка з Дніпропетровщини Дарина Ставнича посіла перше місце в бігу на 400 метрів. Юлія Байрак взяла «золото» в штовханні ядра. Анастасія Осокіна перемогла в естафеті 4 × 100 метрів.
   Збірна України зайняла перше загальнокомандне місце з результатом 85 очок. На другому місці - Румунія з 73 очками, на третьому - Кіпр з результатом 60,5 очок.
   Міжнародну матчеву зустріч з легкої атлетики приймало місто Нікосія, що на Кіпрі. За перемогу змагалися спортсмени до 20 років з України, Кіпру, Ізраїлю і Румунії. До першості долучилися 118 спортсменів. Збірну України представляли 28 учасників, 4 – з Дніпропетровщини.
   В нашій області легкою атлетикою займаються майже 7 тисяч спортсменів, з якими працюють близько 300 тренерів.

Легкоатлети Дніпропетровщини завоювали золоті медалі на міжнародних змаганнях

На шляху до Олімпіади: дніпропетровська веслувальниця

допомогла вибороти командну бронзу на Чемпіонаті Європи

У Німеччині завершився Чемпіонат Європи з академічного веслування. Жіноча парна четвірка з України посіла на змаганнях третє місце. Бронзовий фініш допомагала зробити і спортсменка із Дніпропетровська Анастасія Коженкова. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту облдержадміністрації.
   У німецькому Бранденбурзі фінішував Чемпіонат Європи з академічного веслування. На закритті змагань звучав Гімн України. А все тому, що наша жіноча парна четвірка прийшла до фінішу третьою. Її результат – 07:21.
   У фіналі змагалися шість човнів. За медалі, крім українців, налягали на весла спортсмени з Німеччини, Польщі, Британії, Нідерландів та Росії.
   Внесок у бронзовий результат України зробила наша землячка Анастасія Коженкова. Дівчина – олімпійська чемпіонка, вихованка обласної школи вищої спортивної майстерності. Хоча, як зазначають у Федерації академічного веслування Дніпропетровської області, коли у човні четверо – це командна робота, всі гребуть синхронно і роблять однаковий внесок.
   Нещодавно українки також здобули бронзу на Кубку світу в Італії. Тепер національний квартет готується до ліцензійної регати, на якій планує взяти «квиток» на серпневу Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро.

Українська жіноча парна четвірка прийшла до фінішу третьою на Чепіонаті Європи з академічного веслування.

Сьогодні національний квартет, до якого входить дніпропетровчанка Анастасія Коженкова, готується до ліцензійної регати.

Один з кращих дзюдоїстів Європи

мешканець Дніпропетровщини

Спортсмен з Дніпропетровщини Федір Панько взяв «срібло» на Кубку Європи з дзюдо серед юніорів. Хлопець виборов медаль у вазі більше 100 кг. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ОДА.
   На шляху до фіналу наш спортсмен здобув три дострокові перемоги над поляком Пршемиславом Жутой, голландцем Журом Спайкерсу і над киянином Олександром Чайковським. Проте фінальну битву хлопець програв, відтак здобув срібну нагороду.
   Кубок Європи серед юніорів проходив у литовському Каунасі. За перемогу змагалися спортсмени до 21 року. До змагань долучилися 360 учасників з 24 країн.
    На Дніпропетровщині дзюдо займаються понад 3 тисячі спортсменів, з якими працюють 80 тренерів.