Молоді спортсмени Дніпропетровщини вибороли 7 медалей під час ХХVІІ Всесвітньої літньої Універсіади 2013 року

19 лип. 2013
Україна вдвічі, порівняно з минулим роком, поліпшила загальнокомандний результат на ХХVІІ Всесвітній літній Універсіаді у м. Казані (Росія). Збірна команда студентів України посіла 6 місце за кількістю золотих медалей і випередила такі могутні держави, як США, Італію та Францію. Загалом, студенти України у м. Казані вибороли 77 медалей (12 золотих, 29 срібних та 36 бронзових). 7 медалей завоювали молоді спортсмени Дніпропетровщини.

«На Дніпропетровщині реалізуються програми розвитку спорту та фізичної культури, пропаганди здорового способу життя, створюються сприятливі умови для якісної підготовки дніпропетровських спортсменів. І високі результати наших молодих спортсменів у складі національної збірної ще раз підкреслюють, що регіон обрав правильну спортивну стратегію», - підкреслив керівник області Дмитро Колєсніков.
У складі збірних команд України з видів спорту були 24 спортсмени-студенти Дніпропетровщини, які вибороли 7 медалей. Серед яких золота та бронзова медалі в плаванні у студента Дніпропетровського національного університету Андрія Говорова. Срібні медалі: у веслуванні академічному у студентів Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту Івана Юрченка та Національного гірничого університету Івана Футрика. У веслуванні на байдарках і каное у студентів Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту Максима Більченка та Ігоря Трунова. У стрільбі кульовій – у студентки Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту Катерини Дьомкіної.
Чемпіонами та призерами Всесвітньої Універсіади 2013 року також стали вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл області, вищого училища фізичної культури та обласної школи вищої спортивної майстерності, які навчаються у вищих навчальних закладах інших областей: Ганна Тітімець (золота медаль з легкої атлетики), Ганна Ярощук (срібна медаль з легкої атлетики), Наталія Довгодько (золота медаль у веслуванні академічному), Іван Довгодько (срібна медаль у веслуванні академічному) та Ганна Кравченко (бронзова медаль у веслуванні академічному).
Як повідомлялося, наприкінці червня 2013 року губернатор Дніпропетровської області Дмитро Колєсніков оголосив про початок нової регіональної програми «Міцне здоров’я – успішне життя», в рамках якої передбачено реалізацію комплексу заходів з пропагування здорового способу життя, залучення дітей і молоді у заняття фізичною культурою і спортом, підтримки та розвитку спортивної інфраструктури області. Стартовим заходом програми став Міжнародний фестиваль здорового способу життя WorkOut Fest 2013.