Дніпропетровські паралімпійці здобули 7 медалей на чемпіонаті світу «IPC 2013»

25 серп. 2013
7 медалей - 2 золоті, 1 срібну та 4 бронзові здобули дніпропетровські паралімпійці на чемпіонаті світу з плавання «ІРС 2013» серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями. Вони зробили важливий внесок у перемоги національної збірної України, яка посіла на чемпіонаті перше місце у загальнокомандному заліку. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації.

Перемогу у різних видах змагань здобули четверо дніпропетровців. Ганна Єлісаветська посіла перше місце, пропливши 50 метрів на спині та 100 метрів вільним стилем, Антон Коль завоював срібну медаль, пройшовши дистанцію 50 метрів на спині та третє, подолавши 100 метрів вільним стилем, Дар’я Капаєва здобула бронзу завдяки подоланню дистанції 50 метрів на спині та 100 метрів вільним стилем, Максим Ісаєв посів третє місце в естафеті (4 х 100 метрів комплексом). Під час чемпіонату дніпропетровці встановили рекорд світу та Європи.
Губернатор Дмитро Колєсніков привітав переможців з досягненнями на цьому чемпіонаті: «Наші спортсмени-паралімпійці – це приклад величезної мужності, вольового ставлення до справи та використання всіх сил на шляху до своєї мети. Результатом їх наполегливої праці, постійних тренувань та нестримного бажання перемоги є здобуті медалі на змаганнях світового рівня. Дніпропетровщина пишається досягненнями своїх спортсменів»
Як повідомлялося раніше, під керівництвом губернатора Дмитра Колеснікова на Дніпропетровщині розпочато реалізацію програми «Міцне здоров’я – успішне життя», метою якої є виховання здорового покоління шляхом пропаганди здорового способу життя серед дітей та молоді та розвитку інфраструктури для занять фізичною культурою та спортом. Стартовим заходом програми став фестиваль здорового способу життя WorkoutFest 2013, який відбувся за підтримки губернатора Дніпропетровської області.
Нагадаємо, що чемпіонат світу з плавання «ІРС 2013» проходив з 8 по 12 серпня у місті Монреаль, Канада. Україну представляли 45 спортсменів. Впродовж 7 днів вони змогли вибороти 84 призових місця, що на 10 більше, ніж торік. Серед привезених нагород 33 золоті, 22 срібні та 29 бронзових медалей.