Новини спорту.

23 черв. 2014
Спортсмени Дніпропетровщини здобули медалі на Кубку України з боксу серед чоловіків. 64 золотих, 65 срібних і 31 бронзову медаль здобули спортсмени-ветерани Дніпропетровщини у 2014 році. Спортсменка з Дніпропетровщини виборола дві золоті медалі на чемпіонаті Європі з легкої атлетики.

Спортсмени Дніпропетровщини здобули медалі на Кубку України з боксу серед чоловіків

Змагання проходили з 17 по 21 червня 2014 року у м. Кривому Розі. Вони зібрали більше 70 спортсменів з усіх куточків України. Дніпропетровщину представляли 9 боксерів.

Чемпіоном Кубку України став Олександр Ганзуля у ваговій категорії до 81 кг, срібним призером Владислав Войталюк у ваговій категорії до 75 кг та бронзовим призером Тимур Бєляк у ваговій категорії до 60 кг.

64 золотих, 65 срібних і 31 бронзову медаль здобули спортсмени-ветерани Дніпропетровщини у 2014 році

Такі результати чемпіонатів України серед ветеранів із гирьового спорту, з легкої та важкої атлетики, спортивного орієнтування, з баскетболу, самбо, греко-римської і вільної боротьби. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації.
· Чемпіонат України з вільної боротьби.

Спортсменка з Дніпропетровщини виборола дві золоті медалі на чемпіонаті Європі з легкої атлетики

Чемпіонат проходив у Брауншвейгу, що в Німеччині. Дві золоті медалі для збірної команди України здобула спортсменка з Дніпропетровщини – Анна Рижикова.
На дистанції 400 метрів з бар’єрами Анна Рижикова обійшла найсильніших спортсменок Європи у цьому напрямку – росіянку Ірину Давидову та чешку Денису Росолову. Подолавши дистанцію за 55 секунд, наша спортсменка принесла до скарбнички збірної України максимальну кількість очок – 12 балів.
Другу золоту медаль для збірної команди України Анна Рижкова завоювала у складі естафетної команди 4 х 400 метрів, випередивши збірну Німеччини, а також традиційно найсильніші команди – збірні Франції, Великобританії, Росії.
Підготували чемпіонку Європи заслужені тренери України – Володимир Кравченко та Павло Крупко.