Новини спорту.

25 черв. 2014
Успіхи та Досягнення спортсменів Дніпропетровської області.

Спортсменка Дніпропетровщини увійшла до трійки лідерів на Всесвітньому Кубку гран-прі з дзюдо

З 21 по 22 червня 2014 року у м. Будапешт (Венгрія) пройшов етап Гран Прі з дзюдо. В активі українців три призових місця – одне друге та два третіх. Зокрема, спортсменка Дніпропетровщини Олександра Старкова здобула бронзову винагороду у вагові категорії до 52 кг.

Олександра Старкова в 1/4 фіналу програла словенській спортсменці Петрі Марекс, а у втішному турнірі перемогла фінку Яану Сандберг і француженку Анабель Еурані.
Довідка:
Для забезпечення підготовки спортсменів з дзюдо в області працюють 94 тренери, які тренують 2915 спортсменів, з них: 186 у вищих навчальних закладах; 2119 – в ДЮСШ, СДЮШОР; 24 – в ОШВСМ; 20 – в навчальних закладах спортивного профілю; 513 – в спортивних клубах.

У Дніпропетровській області – одні з кращих плавців України

У Дніпропетровську відбувся Чемпіонат України з олімпійських видів програми з плавання серед молоді та серед дорослих. Палац водних видів спорту СК “Метеор” прийняв понад 400 спортсменів з 15 областей України. Спортсмени нашого регіону посіли друге місце у командному заліку.
У запеклій боротьбі спортсмени Дніпропетровщини неодноразово підкоряли сходинки п’єдесталу. В перший день змагань в особистому заліку Пікінер Ірина посіла третє місце на дистанції 100 метрів вільним стилем, Сидорченко Дмитро на тій самій дистанції виборов золоту нагороду. На дистанції 200 метрів брас першою була Лівер Марія, Шульга Олександр на дистанції 200 метрів батерфляй також зайняв перше місце. Срібну та бронзову нагороди на цій дистанції отримали Варварук Сергій та Адамович Іван.
На другий день змагань Пікінер Ірина була перша на дистанції 200 метрів вільним стилем, а серед чоловіків срібну та бронзову нагороди здобули Гончаров Антон та Варварук Сергій. У змаганнях на дистанції 100 метрів батерфляй Абрамчук Катерина отримала срібну нагороду. Перше місце на дистанції 100 метрів брас виборола Лівер Марія, Варварук Сергій також здобув золоту нагороду, але вже на дистанції 200 метрів на спині.
В третій день спортивного заходу з плавання на дистанції 50 метрів вільним стилем серед жінок перемогу одержала Коба Надія, тоді як криворожанка Пікінер Ірина здобула срібло. Варварук Сергій знов потрапляє на першу сходинку п’єдесталу на дистанції 100 метрів на спині. Шульга Олександр зайняв третю позицію на дистанції 200 метрів (комплексне плавання), бронзову нагороду на дистанції 400 метрів вільним стилем виборов Гончаров Антон.
Також спортсменами були показані високі результати в програмі естафетного плавання. В естафеті 4 x 200 метрів вільним стилем команда Дніпропетровської області (чоловіки) фінішувала на першій позиції. Жіноча та чоловіча команди отримали срібні нагороди в естафетному плаванні 4 x 100 метрів вільним стилем. Естафетна жіноча команда виборола перше місце в змаганні 4 x 100 метрів комплексним плаванням, а чоловіки піднялися до другої сходинки п’єдесталу.
На чемпіонаті України серед молоді спортсмени Дніпропетровської області також зайняли призові місця: Гніденко Юлія, Кудако Тетяна, Букотин Денис, Адамович Іван, Герасимчук Святослав, Качуровський Костянтин, Кесіль Максим, Чумак Владислав, Морозов Владислав, Чорний Єгор.
У командному заліку змагань трійку лідерів очолила команда з міста Київ, на другій позиції команда Дніпропетровської області та бронзову нагороду отримала команда Луганської області.

Дніпропетровський спортсмен здобув бронзу на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби

Про це повідомили у департаменті фізичної культури і спорту, сім`ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації.
З 21 по 23 червня 2014 року в місті Катавіца (Польща) пройшов чемпіонат Європи серед юніорів з греко-римської боротьби. Дніпропетровський спортсмен Владислав Вороний – студент ІІІ курсу Дніпропетровського інституту фізичної культури і спорту став бронзовим призером чемпіонату у ваговій категорії + 96 кг.

Довідка.
На Дніпропетровщині працюють 53 тренери з греко-римської боротьби. Вони тренують 1833 спортсменів, з них: 112 займаються у вищих навчальних закладах; 1460 – в дитячих юнацько-спортивних школах, спортивно-дитячих юнацьких школах олімпійського резерву; 8 – в обласній школі вищої спортивної майстерності; 15 – в обласному вищому училищі фізичної культури; 168 – в спортивних клубах.

На Дніпропетровщині визначена краща футбольна команда

З 24 травня по 23 червня 2014 року в Дніпропетровську проходили змагання з міні-футболу серед аматорських дитячих команд. У змаганнях взяли участь 19 футбольних команд з Дніпропетровська, Синельникового, Новомосковська, Васильківки, Підгородного та Волоського.

Ігри в молодших підгрупах проводилися за коловою системою. У старшій віковій підгрупі (16-17 років) команди-учасники були поділені на дві підгрупи по 5 команд у кожній. Команди, які зайняли в групах перші два місця, вийшли у півфінали.

У фінальному матчі вікової підгрупи 16-17 років зустрілися команди ФК «Спортинг» з Васильківки (новачки турніру) з командою «Спартак» - чемпіоном минулого року. З перших хвилин матчу юніори з команди «Спартак» вийшли вперед, забивши два сухих голи команді своїх суперників. Але в середині першого тайму досвідчені хлопці з Васильківки переламали хід поєдинку на свою користь.

Підсумок зустрічі 9:5 на користь «Спортинга».
У віковій підгрупі 14-15 років чемпіоном стала також команда з районного центру Дніпропетровської області сел. Васильківка ФК «ДЮСШ».
У віковій категорії 12-13 років явним фаворитом була футбольна команда «Іста». Тренер клубу - Юрій Іванович Наконечний. Команда «Іста» набрала стовідсотковий результат, вигравши всі матчі.
Нагадаємо також, що 22 травня 2014 року на Фестивальному причалі міста Дніпропетровська було проведено урочисте відкриття футбольної ліги «Престиж». Багато спортивних рухів міста та хореографічних колективів виступили з показовими виступами на березі Дніпра, підтримавши юних футбольних спортсменів.