Новини спорту.

7 лип. 2014
ніпропетровський інститут фізичної культури і спорту посів друге місце на чемпіонаті України серед студентів з веслування на байдарках і каное. Представники Дніпропетровщини на чемпіонаті України з водно-моторного спорту вибороли 6 медалей.

Дніпропетровський інститут фізичної культури і спорту посів друге місце на чемпіонаті України серед студентів з веслування на байдарках і каное

У Дніпропетровську пройшов Чемпіонат України серед студентів з веслування на байдарках і каное. У змаганнях взяли участь 83 спортсмени з 29 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації 11 областей України. Про це повідомили у департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації.
Серед учасників змагань - 2 майстри спорту міжнародного класу, 76 майстрів спорту та кандидатів у майстри спорту України, чемпіони та призери міжнародних змагань.
У загальнокомандному заліку І місце виборов Національний університет фізичного виховання та спорту м. Києва, на ІІ місці – Дніпропетровський інститут фізичної культури і спорту, ІІІ місце - в Уманського педагогічного університету Черкаської області.
За підсумками чемпіонату буде визначено склад збірної команди України для участі у Чемпіонаті світу серед студентів, який відбудеться 15-17 серпня 2014року в м. Мінськ (Білорусь)

Представники Дніпропетровщини на чемпіонаті України з водно-моторного спорту вибороли 6 медалей

У місті Київ відбувся II-й етап чемпіонату України з водно-моторного спорту. У змаганнях взяли участь 50 спортсменів з 5 областей країни. Спортсмени Дніпропетровщини, змагаючись у різних класах мотолодок, вибороли 3 золотих, 2 срібних та 1 бронзову медалі.
У класі мотолодок JTn 250 перше місце здобула Даніела Федорова, друге місце посіла Анастасія Лебедь.
У класі мотолодок R-2000 першим став Дмитро Лебедь, другим був Дмитро Федеров та на третій сходинці опинився Володимир Вечер.
У класі мотолодок Т-550 Олександр Федоренко виборов золоту нагороду.