Новини спорту.

6 серп. 2014
Перемоги та досягнення спортсменів Дніпропетровщини.

Дніпропетровщина посіла друге командне місце на чемпіонаті України з художньої гімнастики.

У м. Ужгород завершився чемпіонат України з художньої гімнастики. У змаганнях взяли участь 20 команд, загалом - понад 120 людей. Дніпропетровську команду представляли 7 спортсменок. За підсумками чемпіонату наша область посіла друге командне місце з результатом 291,000 балів.
Призерами Дніпропетровської команди стали Ситнікова Вікторія, Шерстюк Ірина, Целуйко Ліза, Ганаженко Ліза, Шличкова Дарина, Зонова Настя.
І та ІІІ місце посіли команди з м. Київ з результатами 347,950 балів та 285,000 балів.

Довідка:
Для забезпечення підготовки спортсменів з художньої гімнастики в області працює 72 тренери, які тренують 1763 спортсменів, з них: 51 у вищих навчальних закладах; 1366 – в ДЮСШ, СДЮШОР; 8 – в вищому училищі фізичної культури; 338 – в спортивних клубах.

Дніпропетровська область зайняла друге командне місце на чемпіонаті України з кульової стрільби

У м. Львів завершився чемпіонат України зі стрільби кульової. За результатами змагань команда Дніпропетровської області зайняла друге командне місце з показником 1 767 очок. Про це повідомили у департаменті фізичної культури і спорту, сім'ї та молоді облдержадміністрації.
У чемпіонаті взяли участь понад 250 спортсменів з 20 команд України. Наш регіон представляли 23 спортсмени обласної школи вищої спортивної майстерності.
Конарєва Поліна - ПП-2 - 379 очок - 3 місце (пневматичний пістолет);
Колохов Олександр - МГ - 9 - 590 очок - 2 місце (МК гвинтівка)

4 спортсменів з Дніпропетровщини візьмуть участь у ІI літніх Юнацьких Олімпійських іграх

ІI літні Юнацькі Олімпійські ігри проходитимуть з 16 по 28 серпня 2014 року в місті Нанкіні (Китай). Україну на змаганнях представлятимуть 58 юних атлетів. 4 з них – вихованці Дніпропетровського вищого училища фізичної культури: Белякова Олена (метання диску), Байрак Юлія (метання диску), Валітов Рустам (метання диску), Конарєва Поліна (стрільба кульова ПП-2). Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації.
Урочисті проводи збірної команди України на ІI літні Юнацькі Олімпійські ігри відбудуться 6 серпня 2014 року о 18.00 у Києві (літня естрада Маріїнського парку).
Загалом у змаганнях візьмуть участь понад 3,5 тис атлетів віком від 14 до 18 років з понад 200 країн світу.
Нагадаємо, що на І літніх Юнацьких Олімпійських іграх, які проходили в 2010 році у Сінгапурі, команда України виборола ІIІ місце та отримала 35 нагород: 10 золотих, 9 срібних і 16 бронзових.

Спортсменка з Дніпропетровщини стала чемпіонкою України з академічного веслування.

З 30 липня по 1 серпня 2014 року у м. Київ проходив чемпіонат України з академічного веслування серед юнаків 1998-1999 р.н. та 2000-2001 р.н. У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з 11 регіонів України, Дніпропетровську область представляли 54 людини. Наші спортсмени отримали призові місця. Зокрема, Ірина Андрющенко здобула перше місце в одиночному заліку.