Новини спорту.

28 вер. 2014
Спортсменка з Дніпропетровщини посіла друге місце на міжнародному турнірі з бадмінтону. Дніпропетровські спортсмени вибороли ІІ командне місце на Чемпіонаті України з боксу.

Спортсменка з Дніпропетровщини посіла друге місце на міжнародному турнірі з бадмінтону

Міжнародний турнір з бадмінтону «Грін-сет Європи» проходив у місті Прага (Чехія) з 26 по 28 вересня 2014 року. У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів. Україну представляли 8 спортсменів, з них від Дніпропетровщини – Марія Улітіна, яка й виборола друге місце.
Вихованка школи вищої спортивної майстерності та спортклубу «Метеор» Марія Улітіна, обігравши 39 ракетку світового рейтингу Petya Nedelcheva (Болгарія) з рахунком 21-17 22-24 21-17, двадцять-другу ракетку світового рейтингу Beatriz Corrales (Іспанія) з рахунком 21-18 21-10 у фіналі, програла лише 12 ракетці світу Li Michelle (Канада). Тренують спортсменку Вікторія Семенюта та Владислав Дружченко.
Довідка:
Для забезпечення підготовки спортсменів з бадмінтону в області працює 46 тренерів, які тренують 1532 спортсмена, з них: 248 – в вищих навчальних закладах; 822 – в ДЮСШ; 9 – в Дніпропетровській школі вищої спортивної майстерності; 1 – в Дніпропетровському вищому училищі фізичної культури, 4525 – в спортивних клубах.

Дніпропетровські спортсмени вибороли ІІ командне місце на Чемпіонаті України з боксу

З 23 по 28 вересня 2014 року у Києві проходив чемпіонат України з боксу серед чоловіків. У змаганнях взяли участь 162 спортсмени з понад 20 областей. Збірну команду Дніпропетровщини представляли 13 боксерів. Регіон посів ІІ загальнокомандне місце.