Новини спорту.

12 груд. 2014
Спортсмени Дніпропетровщини вибороли призові місця у Кубку України зі змішаних єдиноборств. Спортсмени Дніпропетровщини стали першими на чемпіонаті України з акватлону. Команди Кривого Рогу та Тернівки візьмуть участь у всеукраїнських змаганнях з гандболу.

Спортсмени Дніпропетровщини вибороли призові місця у Кубку України зі змішаних єдиноборств.

Про це повідомили в департаменті фізичної культури та спорту, сім’ї і молоді облдержадміністрації.

У м. Миколаїв завершився Кубок України зі змішаних єдиноборств. У змаганнях взяли участь 76 спортсменів з 15 областей України. Дніпропетровську область представляли 7 спортсменів, з яких призові місця вибороли:
Сергєєв Захар у ваговій категорії до 84 кг – ІІ місце;
Калашніков Максим у ваговій категорії до 65,8 кг – ІІІ місце.

Довідка:
Для забезпечення підготовки спортсменів зі змішаних єдиноборств в області працює 6 тренерів, які тренують 259 спортсменів, з них: 46 у вищих навчальних закладах; 213 – в спортивних клубах.

Спортсмени Дніпропетровщини стали першими на чемпіонаті України з акватлону.

Про це повідомили в департаменті фізичної культури та спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації.

У м. Київ завершився чемпіонат України з акватлону. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з 13 областей України. Дніпропетровську область представляли 11 спортсменів, з яких переможцем та призером стали:
Маляр Дмитро – І місце;
Рижих Інна – ІІ місце.

Довідка:
Для забезпечення підготовки спортсменів з триатлону в області працює 4 тренери, які тренують 37 спортсменів, з них: 25 – в ДЮСШ, СДЮШОР; 12 – в спортивних клубах.

Команди Кривого Рогу та Тернівки візьмуть участь у всеукраїнських змаганнях з гандболу.

У Дніпродзержинську серед дівчат 2001 року народження пройшли відбіркові змагання чемпіонату України серед школярів з гандболу на призи клубу «Стрімкий м'яч».
   У змаганнях взяли участь команди Запоріжжя, Дніпродзержинська, Кривого Рогу та Тернівки.
Право брати участь у фіналі чемпіонату, який відбудеться у березні 2015 року, вибороли команди міст Кривого Рогу та Тернівки Дніпропетровської області.