Команда Дніпропетровщини посіла перше місце в чемпіонаті України з п'ятиборства

18 груд. 2014
З 14 по 16 грудня 2014 року у м. Харків відбувся особисто-командний чемпіонат України з сучасного п'ятиборства серед учнів спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, шкіл вищої спортивної майстерності, дитячо-юнацьких спортивних шкіл та училищ олімпійського резерву. У змаганнях брали участь близько 80 атлетів з 7 регіонів нашої країни. Дніпропетровська область була представлена 20 спортсменами.Всі наші спортсмени повернулися додому з медалями. Про це повідомили в департаменті фізичної культури та спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації.

Команда Дніпропетровщини посіла перше місце в чемпіонаті України з п'ятиборства.

У змаганнях з п’ятиборства серед юніорів з великим відривом посів перше місце з результатом 1477 очок студент Дніпропетровського державного інституту фізичної культури та спорту Майстер спорту України міжнародного класу Міщенко Владислав, третє місце з результатом 1401 очко,виконавши норматив Майстра спору України, Ридванський Владислав.
У командних змаганнях юнаків з триборства збірна у складі Шелеста Олександра, Комарова Миколая, Мосейкіна Руслана з результатом 2576 очок посіла першу сходинку п'єдесталу, у чотириборстві збірна у складі Березнякова Гордія, Борисова Костянтина, Бичко Віталія також виборола золоті нагороди, з п’ятеборства збірна юніорів у складі Міщенко Владислава, Ридванського Владислава, Мухортова Євгена здобула комплект срібних нагород.
За кількістю отриманих медалей спортсмени Дніпропетровської області зайняли перше місце у загальнокомандному заліку.