Новини спорту

30 січ. 2015
У Спартакіаді 2015 серед працівників вишів Дніпропетровщини кращою стала Національна металургійна академія України. Спортсмени з Дніпродзержинська отримали медалі на змаганнях з греко-римської боротьби і тхеквондо ВТФ. Команда Дніпропетровської області стала першою на чемпіонаті України з легкої атлетики.

У Спартакіаді 2015 серед працівників вишів Дніпропетровщини кращою стала Національна металургійна академія України.

На другому місці опинилися працівники Дніпропетровського національного університету, на третьому – Придніпровської академії будівництва та архітектури.
   Змагання проходили в спортивних комплексах Придніпровської академії будівництва та архітектури і Академії митної служби України. Працівники університетів та академій змагалися у чотирьох видах програми: бадмінтоні, волейболі, настільному тенісі та футзалі.
Найбільш вдалою участь у змаганнях стала для команди Національної металургійної академії України, у якої одне перше і два призових місця. Другі за кількістю призових місць працівники Дніпропетровського національного університету, третє місце у Придніпровської академії будівництва та архітектури.
Серед переможців змагань також команди Дніпропетровської медичної академії, Національного гірничого університету та кадемії митної служби України.
Наступні змагання серед працівників коледжей та технікумів розпочнуться у квітні з волейболу, настільного тенісу, шахів, дартсу та кульової стрільби.

Спортсмени з Дніпродзержинська отримали медалі на змаганнях з греко-римської боротьби і тхеквондо ВТФ.

На днях у Запоріжжі пройшов ХХ міжнародний турнір з греко-римської боротьби і турнір «Мотор-Січ» з тхеквондо ВТФ. На обох змаганнях високі результати продемонстрували спортсмени з Дніпродзержинська.
   Так, на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби серед юніорів 1995-1996 року народження бронзову медаль виборов Андрій Дейнеко – вихованець освітянської ДЮСШ №3 м. Дніпродзержинська.
У турнірі «Мотор-Січ» вихованці освітянської ДЮСШ №4 м. Дніпродзержинська отримали одразу п’ять медалей. Переможцями турніру стали Кравченко Віталій і Фаль Роман, Ковдря Кирило виборов перші місця у двох вагових категоріях, а друге місце у змаганнях посіла Фаль Аніта.

Команда Дніпропетровської області стала першою на чемпіонаті України з легкої атлетики.

Про це повідомили у департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської ОДА.
   Командний чемпіонат України з легкої атлетики проводився в Запоріжжі. За результатами змагань перше місце посіла команда Дніпропетровщини, друге виборола Харківська область, третє – Житомирська.
Спортсмени Дніпропетровської області здобули 18 призових місць. Зокрема, Єрьомін Іван посів І місце у стрибках з шестом, Печко Анна – І місце у бігу на 2000 м з/п та Ярохович Сергій – ІІ місце в семиборстві.