Новини спорту.

5 серп. 2015
Дніпропетровські дзюдоїсти позмагаються за звання чемпіонів світу. Павлоградський спортсмен – перший переможець на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Дніпропетровські дзюдоїсти позмагаються за звання чемпіонів світу

У Сараєво стартував Чемпіонат світу з дзюдо серед спортсмени віком до 18 років. Честь Дніпропетровщини захищатимуть двоє юних майстрів татамі – Катерина Скора у вазі до 70 кг і Микита Матлашевский у вазі до 81 кг. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської ОДА.
  Катерина Скора та Микита Матлашевский – діючі чемпіони України в кадетської віковій групі. 16-річний Микита, крім цього, бронзовий призер Кубка Європи U18 в румунському Клужі. 17-річна Катя на континентальних Кубках в Клужі та Загребі входила в сімку найсильніших в своїй ваговій категорії.
За перемогу на Чемпіонаті світу наші спортсмени боротимуться у п'ятницю та суботу: 7 серпня змагальний день для ваги до 81 кг, а 8 серпня - для ваги до 70 кг.
Чемпіонати світу з дзюдо серед кадетів проводяться раз на два роки. Перші такі змагання пройшли у 2009 році. Єдиним дзюдоїстом-дніпропетровцем, який володіє нагородою у кадетському чемпіонаті світу, став Сергій Звєрєв. Він - срібний призер першості 2011 року.

Павлоградський спортсмен – перший переможець на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики

17-річний Дмитро Сухоцький з Павлограду став першим, хто виборов золото на молодіжному Чемпіонаті Європи з важкої атлетики. Хлопець встановив рекорд, зробивши ривок зі штангою вагою у 102 кг, повідомляють у департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської ОДА.
  Чемпіонат з важкої атлетики проходить у швецькому місті Ландскруна, він триватиме до 8 серпня. Учасники змагань – юнаки та дівчата від 15 до 17 років.
Наразі позмагатися за медаль змогли вже 6 українських спортсменів. Загалом їх 17. Дмитро Сухоцький – єдиний представник Дніпропетровської області. Хлопець став беззаперечним лідером змагань.
На Дніпропетровщині понад 1,8 тисячі спортсменів-важкоатлетів. З ними займаються 83 тренери.