Новини спорту.

7 серп. 2015
Дніпропетровський стрілок взяв «срібло» на європейському чемпіонаті. Гімнастки Дніпропетровщини взяли медалі у всіх категоріях Чемпіонату України.

Дніпропетровський стрілок взяв «срібло» на європейському чемпіонаті.

За крок від «золота» спинився дніпропетровець Віталій Васін на центрально-європейському чемпіонаті з практичної стрільби з рушниці. Не дібрав трохи більше 1% балів.

Віталій посів друге місце на центрально-європейському чемпіонаті з практичної стрільби, у відкритому класі - гладкоствольна зброя з коробчастим магазином. Змагання проходило в угорському місті Дебрецен.
Дніпропетровець поступився чеському спортсмену трохи більше 1% балів, набравши 98,79%: «У практичній стрільбі специфічна і хитромудра система підрахунку, - сміється Віталій Васін. - Враховується і влучність стрільця і час, за який він вразив всі мішені. Говорячи «людською» мовою - до першого місця мені не вистачило приблизно 14 балів. Це ціна однієї помилки».
У змаганнях взяли участь спортсмени більш ніж з 10 європейських країн.

Гімнастки Дніпропетровщини взяли медалі у всіх категоріях

Чемпіонату України

Призові місця у всіх категоріях Чемпіонату України з художньої гімнастики посіли наші спортсменки. Про це повідомили в департаменті сім'ї та молоді, культури та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

Змагання пройшли в Ужгороді. У них взяли участь більше двох ста гімнасток з 17 областей і міст країни.
Друге місце гімнастки Дніпропетровщини посіли в групових вправах і в груповому фіналі окремих видів. Срібні медалі відвезли додому Дар'я Сич, Ірина Петренко, Ірина Шерстюк, Анастасія Дрига, Вікторія Ільчук і Ася Пасинко.
У командній першості нашим дівчатам дісталося третє місце. Ще одну «бронзу» виборола дніпропетровчанка Вікторія Майоренко в категорії кандидатів у майстри спорту.